, період навчання: липень 2019 - серпень 2019 (1 міс)
Я навчалась дистанційно. Викладачем задоволена. Але я одне заняття пропустила і було тяжко але викладач приділила мені увагу, час і я наздогнала матеріал. Добре, що можна було домовлятися з викладачем про годину навчання.