, период обучения: июль 2019 - август 2019 (1 мес)
Я навчалась дистанційно. Викладачем задоволена. Але я одне заняття пропустила і було тяжко але викладач приділила мені увагу, час і я наздогнала матеріал. Добре, що можна було домовлятися з викладачем про годину навчання.