Відгуки про Курс Майстер манікюру від школи Art-стиль!

Всі відгуки достовірні! До публікації допускаються тільки відгуки від людей, які раніше залишали заявку на навчання.

Відгук про курс: Курс Майстер манікюру від школи Art-стиль!

Маша
, період навчання: листопад 2021 - лютий 2022 (3 міс)
Все сподобалось Рекомендую проходить ці курси Все круто обясняють все понятно
Недоліків немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5

Відгук про курс: Курс Майстер манікюру від школи Art-стиль!

Маша Дяченко
, період навчання: вересень 2021 - жовтень 2021 (0 міс)
Все сподобалось Хороші курси рекомендую проходить
Недоліків немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5