Відгуки про Макіяж для себе. Одноденний майстер клас

Всі відгуки достовірні! До публікації допускаються тільки відгуки від людей, які раніше залишали заявку на навчання.

Відгук про курс: Макіяж для себе. Одноденний майстер клас

Ломачко Анастасія
, період навчання: червень 2021 - червень 2021 (0 міс)
Все було чудово. Мені дуже сподобалося. Я час від часу переглядаю усі матеріали. Перевтілення в інсті були дуже круті ! Не працюю в даному напрямку. Це був курс чисто для себе. Я дуже вдячна вам, що змогла його пройти.
Недоліків немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5