Відгуки про Об'ємне нарощування вій 2D, 3D, 9D ефекти. Базовий курс

Всі відгуки достовірні! До публікації допускаються тільки відгуки від людей, які раніше залишали заявку на навчання.

Відгук про курс: Об'ємне нарощування вій 2D, 3D, 9D ефекти. Базовий курс

Татьяна
, період навчання: квітень 2019 - квітень 2019 (0 міс)
Мастер дуже хороший. Матеріали були від учбового центру. Методику подавала з урахуванням педагогики, дуже доступно. А в остальному все залежить від самого учня, як він зрозумів. Я зараз не практикую, але планую у майбутньому. Моделі були від центра. Гроші доступні і якість навчання сподобалась.
Недоліків немає
10
Чудово!
Мат-тех база: 
5
Викладач: 
5
Методика навчання: 
5
Результат навчання: 
5
Ціна-якість: 
5