Додати новий коментар

Зображення користувача Maria26_26_19990.

Доброго дня
Допоможіть розібратися
Закінчила в Німеччині 7,8,9,10 класи, повернулась в Україну і хочу закінчити 11 клас. Мені прийдеться здавати ЗНО за 11 чи і за 9 клас? Якщо так, то чи зможу за один рік здати за 9 і 11 класи. Дякую