Kasstiel667 (не перевірено)
7 Червень, 2017 - 12:17
Посилання
Добрий день, скажіть будь ласка закінчив школу, служу за контрактом, є учасником бойових дій, чи можу поступити за заочну форму навчання без ЗНО в інститут.
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Добрий день, скажіть будь
Добрий день, скажіть будь ласка закінчив школу, служу за контрактом, є учасником бойових дій, чи можу поступити за заочну форму навчання без ЗНО в інститут.