Додати новий коментар

Зображення користувача Оксана.

Доброго дня! Мені 52 роки,працюю на гірничому підприємстві 25 років,є диплом про закінчення технікуму в 1988 році))))(не гірничий) маю бажання отримати заочно вищу освіту, але турбує як скласти зно,чи можливо вступ за співбесідою?