Оксана (не перевірено)
24 Вересень, 2021 - 08:18
Посилання
Доброго дня! Мені 52 роки,працюю на гірничому підприємстві 25 років,є диплом про закінчення технікуму в 1988 році))))(не гірничий) маю бажання отримати заочно вищу освіту, але турбує як скласти зно,чи можливо вступ за співбесідою?
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Доброго дня! Мені 52 роки
Доброго дня! Мені 52 роки,працюю на гірничому підприємстві 25 років,є диплом про закінчення технікуму в 1988 році))))(не гірничий) маю бажання отримати заочно вищу освіту, але турбує як скласти зно,чи можливо вступ за співбесідою?