анатолій (не перевірено)
9 Квітень, 2021 - 08:39
Посилання
Доброго дня! Я навчаюсь в КМАУТ, в 2021 році закінчую, та отримую диплом молодшого спеціаліста. ЗНО здавав у 2020 році з української мови та літератури , чи можу я вступити на бакалавра без додаткового ЗНО?
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Доброго дня! Я навчаюсь в
Доброго дня! Я навчаюсь в КМАУТ, в 2021 році закінчую, та отримую диплом молодшого спеціаліста. ЗНО здавав у 2020 році з української мови та літератури , чи можу я вступити на бакалавра без додаткового ЗНО?