Додати новий коментар

Зображення користувача анатолій.

Доброго дня! Я навчаюсь в КМАУТ, в 2021 році закінчую, та отримую диплом молодшого спеціаліста. ЗНО здавав у 2020 році з української мови та літератури , чи можу я вступити на бакалавра без додаткового ЗНО?