Додати новий коментар

Зображення користувача Ангеліна .

Доброго дня, хочу поступити на швачку після 9 класу, телефонувала до вас декілька разів але ніхто не відповідає. Хотіла б у вас запитати, які заліки зараз здавати при вступі та з якого числа прийом заявок на вступ до технікуму.