Мені 55 років, маю медичну освіту, чи можу я навчатися у Вашому Коледжі на вокальному відділі і що для цього треба? У мене є диплом музичної школи по фортепіано, я пишу непогані пісні з хорошими текстами. Все життя мріяла одержати професію для душі, щоб мати можливість офіційно займатися з дітьми по вокалу і творчістю.
Мені 55 років, маю медичну
Мені 55 років, маю медичну освіту, чи можу я навчатися у Вашому Коледжі на вокальному відділі і що для цього треба? У мене є диплом музичної школи по фортепіано, я пишу непогані пісні з хорошими текстами. Все життя мріяла одержати професію для душі, щоб мати можливість офіційно займатися з дітьми по вокалу і творчістю.