Отзывы о Майстер манікюру та педикюру. Навчальний курс з працевлаштуванням

Все отзывы достоверны! К публикации допускаются только отзывы от людей, ранее оставлявших заявку на обучение.

Отзыв о курсе: Майстер манікюру та педикюру. Навчальний курс з працевлаштуванням

Майя
, период обучения: июнь 2019 - июнь 2019 (0 мес)
Материали були якісні. Мене все влаштувало. Викладач викладав зрозуміло і можно було питати після навчання, якщо були питання викладач підказував. Теорії і практики по співвідношенню один до одного було досить.Ціна курсів стоїла тих знань, що отримала. Моделі були від центру.
Недостатков нет
10
Великолепно!
Мат-тех база: 
5
Преподаватель: 
5
Методика обучения: 
5
Результат обучения: 
5
Цена-качество: 
5