Добавить комментарий

Аватар пользователя Вікторія

Доброго дня знаходжусь у Німеччині, сама з Херсону,маю середню медичну освіту ,цікавить що треба щоб вивчитись на реабилитолога або фізіотерапевта ,на заочній формі