Добавить комментарий

Аватар пользователя Мар'яна

Доброго дня.
Якщо в мене спеціальність Аналітика суспільних процесів ( Бакалавр) , чи маю право я вступити на право на магістра на 2 роки терміну , а не з другого курсу?
Дякую.