Диана (не проверено)
12 июня, 2014 - 11:56
Постоянная ссылка (Permalink)
Доброго дня!Скажить будь-ласка чи можливий вступ до академії за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста "Товарознавсто та експертиза в митній справі"?Тобто для здобуття іншої спеціальності?
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Доброго дня!Скажить будь
Доброго дня!Скажить будь-ласка чи можливий вступ до академії за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста "Товарознавсто та експертиза в митній справі"?Тобто для здобуття іншої спеціальності?