Гость (не проверено)
3 января, 2023 - 22:11
Постоянная ссылка (Permalink)
Доброго вечора. Якщо закінчила 11 кл. в 2004р. можливо поспупити без ЗНО в коледж
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Доброго вечора. Якщо
Доброго вечора. Якщо закінчила 11 кл. в 2004р. можливо поспупити без ЗНО в коледж