Юлия (не проверено)
7 сентября, 2021 - 19:46
Постоянная ссылка (Permalink)
Добрий день! Зараз вчуся в музичному коледжі на першому курсі, після 9 класу. В нас ввечері вечірня школа. ( напевно піду на екстернат). Чи можливо не здавати ЗНО,якщо піду в вищий навчальний заклад на ту ж професію???
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Добрий день! Зараз вчуся в
Добрий день! Зараз вчуся в музичному коледжі на першому курсі, після 9 класу. В нас ввечері вечірня школа. ( напевно піду на екстернат). Чи можливо не здавати ЗНО,якщо піду в вищий навчальний заклад на ту ж професію???