Добавить комментарий

Аватар пользователя Олександра

Добрий день. Моя дочка інвалід з дитинства, 3 група інвалідності. Цього року вона отримала ступінь бакалавра і хоче поступати в магістратуру. Чи має вона право на пільги?
Якщо так, то до якої квоти вона належить?Дякую