Добавить комментарий

Аватар пользователя Альона

Доброго дня. Мій син буде вступати до ВНЗ, чи має він право на пільги,якщо має посвідчення дитини потерпілої від ЧАЕС жовтого кольору? І як цю пільги треба подавати, в електронному кабінеті вступники чи особисто ? Дякую