Надія (не проверено)
8 февраля, 2024 - 18:06
Постоянная ссылка (Permalink)
Написано що для вступу після 11 на швачку потрібен тільки мотиваційний лист. А щодо результатів НМТ? Вони на щось впливають?
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Написано що для вступу після
Написано що для вступу після 11 на швачку потрібен тільки мотиваційний лист. А щодо результатів НМТ? Вони на щось впливають?