Юлия Коваленко (не проверено)
21 марта, 2015 - 15:41
Постоянная ссылка (Permalink)
Доброго вечора! А результати тестів ЗНО за 2008 рік підходять для вступу на спеціальність "Фармація" на заочну форму навчання чи потрібно здавати тести знову?
Вы пока не добавили ни одного учреждения в список сравнения.
Доброго вечора! А результати
Доброго вечора! А результати тестів ЗНО за 2008 рік підходять для вступу на спеціальність "Фармація" на заочну форму навчання чи потрібно здавати тести знову?