Добавить комментарий

Аватар пользователя Оксана

Доброго дня! Напишіть будь - ласка, дев"ять років назад я закінчила школу, маю повну вищу освіту і на сьогоднішній день хочу здобути професію фармацепта ( заочну форму навчання). До якої дати приймаються документи, і з якої дати починаються іспити?